İçeriğe geç

Instagram’da Profil Linki Nasıl Alınır ?

Kategori: Soru & Cevap

Sosyal medya kullanımı konusunda resmen yeni bir hikâye yazan instagram , dünyanın en çok paylaşım yapılan ve en çok aktif kullanıcıya sahip olan sosyal paylaşım sitesidir. Bu sitede fotoğraf paylaşmak video paylaşmak hatta yeni güncellemeler ile anlık hikâye paylaşımı ve canlı yayın yapma gibi özellikleri kolay birkaç adım ile kullanmak bunu bu kadar popüler yapan sebepler arasındadır.

İnstagram feedback yani geri bildirimlere çok dikkat eden bir şirket sanırım başarısının en büyük sırrı da bu . Ve kullanıcıların şikayetlerini çok iyi analiz edip bunları en iyi çözümleri sunabiliyorlar . Bunlardan bir tanesi de işte bir gönderinin ya da bir profilin linkini alıp başka arkadaşlarımız ile paylaşamama sorunuydu . Ancak instagram buna da kulak verdi ve yazılımcılarıyla hızlı bir çalışma sonucu çok kısa zamanda çözümü üretti güncellemeyi paylaştı .

Bu özelliği aktif hale getirip kullanabiliyor olmak için Android ‘ de Google Play Store ‘ dan İOS ‘ da ise App Store dan instagram uygulamasını güncellemeniz gerekmektedir .

Instagram’da beğendiğiniz takip ettiğiniz bir hesabı diğer sosyal medya uygulamalarında arkadaşlarınız ile paylaşmak istiyorsanız yapacağınız şey linkini almak istediğiniz hesabı açın . Açtığınız hesabın sağ üstteki üç noktaya basın .

Profilin URL ’ sini kopyala butonuna bastığınızda hesabın profil linkini kopyalamış olursunuz  . Ve başka bir şey kopyalayana kadar herhangi bir uygulamada veya not defterine dahi girip ekrana basılı tutup yapıştır tuşuna bastığınızda o aldığınız gönderinin veya kullanıcı profilinin link oraya çıkacaktır . Arkadaşlarınız ile daha kolay paylaşım yapacaksınız .

Evet yukarıda da bahsettiğimiz gibi İnstagram profil linki ve fotoğraf linki alma işlemi bu kadar basittir . Yeter ki uygun adımları doğru bir şekilde uygulayın . Ayrıca burada unutmamanız gereken en önemli nokta gizli hesaplarda link kopyalama işleminin uygulanamayacağıdır.

READ  Instagram’da Etiket Kullanımı Nasıl Olmalı ?

Bu  tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız .

Bir önceki instagram destek yazımızda Instagram Kendi Kendine Başkalarını Takip Ediyor hakkında bilgi vermektedir.

[Total: 1 Ortalama: 5]

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir