İçeriğe geç

Instagram’da Birden Fazla Hikâye Paylaşma Nasıl Yapılır ?

Kategori: Instagram Keşfet

Artık herkesin cebinde en az 1 tane bulunan akıllı cep telefonu veya ev iş yeri gibi yerlerde bulunan tablet bilgisayar gibi teknolojik aletlerden haberleşmek çok kolay çok basit ve çok ucuz . Bu yüzden insanlar artık sosyal medya denilen mecralardan birbirleriyle hızlı bir şekilde iletişim kuruyor ve haberleşiliyor . Her alanda olduğu gibi bu alanda da büyük bir rekabet var bu rekabetin kazananı Google ‘ un bir alt firması olan instagram oluyor .

İnstagram milyarlarca kullanıcısı olan fotoğraf ve video paylaşımı yapılan yeni gelen güncellemeler ile canlı yayın desteğini sağlayan bir platform . Ve bu platform sürekli en çok kullanıcı kazanan firma olmaya devam ediyor . Başarının altında ki en büyük sebebi ise kullanıcıyı dikkate alarak sürekli aktif ve güncel özellikler getirmesi . İnstagram ‘ ın en son yaptığı hamle olan birden fazla hikaye paylaşım özelliği . Bu  özelliği nasıl kullanacağınızı merak ediyorsanız makalemizin kalan kısmını okumaya devam edin .

Instagram ’ da Birden Fazla Hikâye Paylaşmanız mümkün . Instagram ana sayfanızda sol en üstteki kameraya bastığınızda kameranız açılır . Yazı , Canlı yayın , Normal kamera  , Boomerang , Superzoom , Eller serbest ve efektler ile istediğiniz gibi fotoğraf ve video çekebilirsiniz . Çektiğiniz fotoğraf veya videoyu yayınlamadan önce konum , saat , konu etiketi , anket , tarih ve değişik emojiler , efektler , çeşitli yazı tipi ile yazı yazma ve çeşitli şekiller ile çizim ekleyerek hikayenizi indirme butonuna basarak cihazınıza kaydedebilirsiniz .

İsterseniz hikayen ya da Gönder butonuna basarak da hikayenizi yayınlayabilirsiniz . Hikayenizi yayınladıktan 24 saat sonra paylaşmış olduğunuz hikaye silinir . 24 saat şart değil sizde 24 saat içerisinde istediğiniz zamanda hikayenizi silebilirsiniz .

Bu tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız .

READ  Swarm Şifre Kırma Nasıl Yapılır?

Bir önceki instagram destek yazımızda En İyi İnstagram Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları hakkında bilgi vermektedir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir