İçeriğe geç

İnstagram Takipçilerimi ve Takip Ettiklerimi Nasıl Görürüm ?

Kategori: Genel

Herkesin elinde bir akıllı cep telefonu var ve herkes sosyal medya platformların da her gün saatlerini harcıyor . Bu sosyal medya platformlarının en başında ise Facebook ‘ un sahibi Mark Zuckemberg ‘ in kısa süre önce milyar dolarla ile telaffuz edilecek meblağlara satın alarak bünyesine kattığı  instagram geliyor .

İnstagram sizin kişisel bloğunuz gibidir . Fotoğraf , video paylaşabilir canlı yayınlar yapabilir ve anlık olarak 24 saat profilinizde kalacak olan hikaye özelliğinden yararlanarak hikâye paylaşımı yapabilirsiniz . İnstagram kullanıcı odaklı bir uygulama olduğu için eleştirilere çok kulak veriyor ve bunları en kısa zamanda çıkardığı güncellemeler ile sorunları ortadan kaldırıyor . Belkide bu kadar çok sevilmesinin en büyük sebebi budur.

Bu kadar çok kullanılan ve ilgi gören bir uygulamada tabii ki herkes popüler olmak ister . Başka fenomenlerin sihirli değnekleri size dokunmadığı sürece sizin kendi çabanız ile fenomen olmanız bir hayli zor . Bunun için çok kaliteli içerikler üretmeli , ilgili kişilere ulaştırmalı ve devamlılık sağlamalısınız . Fenomen olmaktan bahsetmişken takipçi ve takip edilen kişi sayısını profilimizde görüyoruz ama bu kişileri nasıl veri bazında görebilirim diye soruyor iseniz işte sorunuzun cevabı ;

İlk olarak instagram uygulamasına telefon yada tabletinizden giriş yapıyorsunuz . Daha sonra en sağ alt köşede bulunan kendi profil fotoğrafınızın simgesine tıklıyorsunuz ve kişisel sayfanıza yani profilinize girmiş bulunuyorsunuz . Daha sonra sol üstte kullanıcı adınız ve altında profil resminiz yer almaktadır .

Bunların sağ tarafında ise takipçi sayınız , takip ettiğiniz kişilerin sayısı , paylaştığınız gönderilerin sayısı ( 10 taneye kadar iç içe olarak eklenen gönderiler 1 gönderi olarak sayılmaktadır . ) yer almaktadır . Takipçilerinizin kim olduğunu öğrenmek için takipçi sayınızın üzerine eğer takip ettiklerinizin kim olduğu öğrenmek ve onlar hakkında işlem yapmak istiyorsanız da takip edilen kişilerin üzerine tıklamanız onları görüntülemek ve işlem yapmak için yeterli olacaktır .

READ  Twitter Hesap Çalma Nasıl Yapılır?

Bir önceki instagram destek yazımızda İnstagram Takipçi Satın Almanın Faydaları Nelerdir? hakkında bilgi vermektedir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Tek Yorum
  1. sabri.dlbz011

    hesabımı almak istiyorum

    9 Aralık 2019
    |Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir