İçeriğe geç

Instagram Mavi Tık Nasıl Alınır ?

Kategori: Instagram Keşfet

Yaş fark etmeksizin hayatımıza giren ve herkeste en az 1 tane bulunan akıllı cep telefonu veya ev iş yeri gibi yerlerde bulunan tablet bilgisayar gibi teknolojik aletlerden haberleşmek çok kolay çok basit ve çok ucuz . Bu yüzden insanlar artık sosyal medya denilen mecralardan birbirleriyle hızlı bir şekilde iletişim kuruyor ve haberleşiliyor . Her alanda olduğu gibi bu alanda da büyük bir rekabet var bu rekabetin kazananı Google ‘ un bir alt firması olan instagram oluyor .

İnstagram milyarlarca kullanıcısı olan fotoğraf ve video paylaşımı yapılan yeni gelen güncellemeler ile canlı yayın desteğini sağlayan bir platform . Ve bu platform sürekli en çok kullanıcı kazanan firma olmaya devam ediyor . Başarının altında ki en büyük sebebi ise kullanıcıyı dikkate alarak sürekli aktif ve güncel özellikler getirmesi . İnstagram ‘ da yeni moda ise mavi tik oldu . Türkiye ‘ de mavi tik ‘ e sahip bir çok kullanıcı bulunmakta bunların çoğunu sanatçılar oluşturmaktadır . Yeni yeni instagram ve youtube fenomenleri de sahip olmaya başladı ilk olarak instagramın talep ettiği ücreti yatırıyrsunuz daha sonra ise aşşağıdaki adımları tek tek izliyorsunuz .

Instagram ’ da Mavi Tık ’ ı sadece tanınmış kişiler almaktadır . Mavi Tık işlemi aslında kişinin asıl hesabı olduğunu belli eder . Herhangi bir kullanıcı mavi tık alamaz . Mavi tık için Facebook ve Twitter hesabını bağlantılı olarak kullanmak gerekmektedir . Instagram ’da Mavi Tık onaylanmış hesaplara verilir. Tanınmış kişiler için sahte hesaplar oluşumuna karşı mavi tık almak iyi olacaktır . Mavi Tık almak için Instagram yetkililerine mail attığınızda mailiniz onaylanırsa hesabınız onaylı hesap olacaktır . Eğer tanınmış kişi ya da ticari bir firma hesabı değilseniz Instagram yetkililerinin geri dönüşlerinin olmaması durumu olabilir .

READ  İnstagram Video Nasıl İndirilir ?

Bu tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız .

 

Bir önceki instagram destek yazımızda Link-URL Kopyalama Nasıl Yapılır ? hakkında bilgi vermektedir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir