İçeriğe geç

İnstagram İçin Yılın En İyi Uygulamaları

Kategori: Instagram Püf Noktalar

Sosyal medya dünyada çok kullanılan bir mecra ve bu mecranın patronu intagram.  İnstagram uygulamasında fotoğraf ve video paylaşımı yapılıyordu ancak yeni güncellemeler ile canlı yayın yapma ve anlık hikaye paylaşımı özellikleri ile kendini büyütmeye ve geliştirmeye devam ediyor .

İnstagram ‘ da paylaşılan fotoğrafların beğeni almasını ve insanlar tarafından ilgi görmesini herkes ister hatta bunu ticarete döküp geçimini bu yönden sağlayan insanlar bile var . Pekii biz de çok takipçiye ulaşmak ve beğeniler almak için nasıl fotoğraflar atmalıyız ? Bu sorunun cevabı kalite ve özgünlükte yatıyor iki başlığı da incelersek eğer özgün olmanız demek başkalarından alıntı değil de en az bizim makalelerimiz kadar orijinal olmalısınız .

Kalite kısmına gelecek olursak fotoğrafın çekildiği kamera açı ışık gibi etkenlerin yanı sıra kullandığınız programlar ve fotoğrafı göze çekici getirecek hale getiren   uygulamalar işinizi büyük ölçüde halledecektir . Sizler için birkaç tanesini derledik isterseniz ilki ile başlayalım.

Cymera ; Yılın en iyilerinden birisi olan Cymera , genellikle kadınların kullanmaktan hoşlandığı uygulamalar arasında kendini önemli bir yer edinmiştir . Güzellik sekmesinde özellikleri ile kullanıcılarına farklı deneyimler ve bir sürü çeşit imkan sunan cymera bizden tam puanı kaptı diyebiliriz . Çeşitli filtreler ve ışıklama pozlama gibi özellikler ile sizde istediğiniz fotoğraflara kavuşabilirsiniz.

Squaready ; Bir diğer can alıcı programımız squaready , kullanıcılarına kare şeklinde olmayan formatlarda nasıl paylaşım yaptıklarını merak eden kişilere verebileceğimiz tek cevap squaready.

Bu uygulama ile fotoğrafların instagramın istediği boyutlarda oynama yapmaması kesmemesi için kolay bir şekilde fotoğraf ölçülendirmesi yaparak istediğiniz kıvama getirmeniz mümkün . Üstelik sadece bu özellikle kalmayan squaready , kullanıcılarına bir çok efekt ve kullanabileceğiniz kırpma , boyama , parlaklık , doygunluk gibi bir çok imkanıda birliğinde getirmektedir.

READ  Instagram Keşfet Geçmişi Silme

Sizler için yılın uygulamalarını squaready , cymera olarak belirledik eğer sizde günü kurtarmak için uygulama tavsiyesi istiyorsanız bu makale sizin için biçilmiş kaftan gibi olacaktır .

Bir önceki instagram destek yazımızda Instagram’da Videolarımı İzleyenleri Nasıl Görürüm ? hakkında bilgi vermektedir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir