İçeriğe geç

Instagram Hesabı Nasıl İşletme Hesabına Çevrilir?

Kategori: Uygulamalar

Günümüzde akıllı telefon , tablet veya bilgisayar kullanmayan kalmamıştır . İnsanlar da ellerindeki bu teknolojiyi kullanarak sevdikleriyle veya tanımadıkları insanlar ile bir şeyler paylaşıyor . Ve bunlardan en popüleri dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan instagram aramıza bir çok yeni fenomen katmaya devam ediyor . Bu fenomenler de fırsatı değerlendirerek işi para kazanmaya döküyorlar . Peki bunu nasıl yapıyorlar ?

Hesaplarını işletme hesabına çevirip oradan reklam verenler ile anlaşma yapıp veya temin ettikleri ürünleri kitlelerine satarak gelir elde ediyorlar . Sizlere bu yazımızda normal hesabı nasıl işletme hesabına çevrilir istatistiklere ulaşılır ve para kazanmanın önü açılır bunlardan bahsedeceğim .

Teknolojinin gelişmesi ile sosyal medya uygulamaları da kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için çok sık yenilikler ve geliştirmeler yapmaktadır . Günümüzün en çok kullanıcı olan ve sık kullanılan sosyal medya uygulamasından biri olan Instagram’ da sürekli yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır .  Instagram’ ın son güncellemesi ile Instagram Hesabını İşletme Hesabına Çevirme özelliğiyle karşılaşmış olduk .  Bu özellik kişisel hesapların tanıtımının yanında en iyi faydalanacak olan kişiler ticari anlamda iş yapan firmalar için  ürün satımı ve tanıtım yapmak adına çok önemli bir özelliktir .

Ayrıca paylaştığınız her gönderinin tanıtımını ve istatistiklerini takip edip inceleyebilirsiniz. Instagram Hesabını İşletme Hesabına Çevrilirken ilk önce hesabı gizli hesap modun da ise gizli hesabı devre dışı bırakmanız gerekmektedir .  Aksi takdirde hesabınızı işletme hesabınıza geçiremezsiniz. Instagram Hesabını İşletme Hesabına Çevirmek için profilinizin sağ en üstteki üç noktaya basın. Hesap kısmından İşletme Hesabına Geç’ e tıklayın. Ardından sizi Facebook’a bağlamak isteyecektir. Hesabınız ile sayfa açmak için sizi Facebook’a yönlendirecektir .

Facebook’ ta sayfa hesabınızı açın. Facebook ile bağlantınızı kurduktan sonra Instagram Hesabınızı İşletme Hesabına geçireceğiniz için kullanıcıların sizinle iletişime geçebilmesi için mail adresi, telefon numarası veya adres bilgilerinizi girmeniz gerekecektir .  Bilgileri girdiğiniz takdirde Instagram Hesabınız İşletme Hesabına Çevrilmiş olacaktır .

READ  Instagram Fotoğraf Kaydetme Özelliği Geldi
Instagram Hesabı Nasıl İşletme Hesabına Çevrilir?
Yazımıza oy verebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İnstagram Hakkında Bilinmesi Gerekenler başlıklı yazımızda instagram hakkında bilgiler verilmektedir.

İlk Yorumu Siz Yapın

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    
    + +