İçeriğe geç

Instagram Hesabı Nasıl İşletme Hesabına Çevrilir?

Kategori: Uygulamalar

Günümüzde akıllı telefon , tablet veya bilgisayar kullanmayan kalmamıştır . İnsanlar da ellerindeki bu teknolojiyi kullanarak sevdikleriyle veya tanımadıkları insanlar ile bir şeyler paylaşıyor . Ve bunlardan en popüleri dünya üzerinde en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olan instagram aramıza bir çok yeni fenomen katmaya devam ediyor . Bu fenomenler de fırsatı değerlendirerek işi para kazanmaya döküyorlar . Peki bunu nasıl yapıyorlar ?

Hesaplarını işletme hesabına çevirip oradan reklam verenler ile anlaşma yapıp veya temin ettikleri ürünleri kitlelerine satarak gelir elde ediyorlar . Sizlere bu yazımızda normal hesabı nasıl işletme hesabına çevrilir istatistiklere ulaşılır ve para kazanmanın önü açılır bunlardan bahsedeceğim .

Teknolojinin gelişmesi ile sosyal medya uygulamaları da kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek için çok sık yenilikler ve geliştirmeler yapmaktadır . Günümüzün en çok kullanıcı olan ve sık kullanılan sosyal medya uygulamasından biri olan Instagram’ da sürekli yenilikler ile karşımıza çıkmaktadır .  Instagram’ ın son güncellemesi ile Instagram Hesabını İşletme Hesabına Çevirme özelliğiyle karşılaşmış olduk .  Bu özellik kişisel hesapların tanıtımının yanında en iyi faydalanacak olan kişiler ticari anlamda iş yapan firmalar için  ürün satımı ve tanıtım yapmak adına çok önemli bir özelliktir .

Ayrıca paylaştığınız her gönderinin tanıtımını ve istatistiklerini takip edip inceleyebilirsiniz. Instagram Hesabını İşletme Hesabına Çevrilirken ilk önce hesabı gizli hesap modun da ise gizli hesabı devre dışı bırakmanız gerekmektedir .  Aksi takdirde hesabınızı işletme hesabınıza geçiremezsiniz. Instagram Hesabını İşletme Hesabına Çevirmek için profilinizin sağ en üstteki üç noktaya basın. Hesap kısmından İşletme Hesabına Geç’ e tıklayın. Ardından sizi Facebook’a bağlamak isteyecektir. Hesabınız ile sayfa açmak için sizi Facebook’a yönlendirecektir .

Facebook’ ta sayfa hesabınızı açın. Facebook ile bağlantınızı kurduktan sonra Instagram Hesabınızı İşletme Hesabına geçireceğiniz için kullanıcıların sizinle iletişime geçebilmesi için mail adresi, telefon numarası veya adres bilgilerinizi girmeniz gerekecektir .  Bilgileri girdiğiniz takdirde Instagram Hesabınız İşletme Hesabına Çevrilmiş olacaktır .

READ  İnstagram Fotoğraf Beğeni Attırma Yöntemleri

Bir önceki instagram destek yazımızda İnstagram Hakkında Bilinmesi Gerekenler hakkında bilgi vermektedir.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir