İçeriğe geç

Instagram Dondurma ve Açma

Kategori: Soru & Cevap

Sosyal medya hayatımıza daha fazla girmeye ve büyümeye devam ediyor. Facebook, Twitter derken Instagram’da artık vazgeçilmezlerimiz arasına girdi. Peki ya Instagram nedir ? Kısaca Instagram ailemizin, arkadaşlarımızın günlük yaşamlarını ve önemli anlarını öğrenebilmemiz için bize sunulan bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır .

Bu uygulama android ve ios işletim sistemli cihazlarda kullanılmakla beraber fotoğraflarınıza isteğiniz efekti verebilip kendi hesabınızda paylaşabilirsiniz .

Peki bilenler ve artık bu uygulamadan sıkılanlar için veya özel sebeplerden dolayı kullanmak istemeyenler için  hesap dondurma ve açma nedir onu özetleyelim . Hesabınızı dondurduğunuz vakit sanki o profil hiç olmamış gibi instagramın veri havuzunda tüm kullanıcılara karşı saklanır hiçbir şekilde ona ulaşamazlar taa ki siz tekrardan hesabınıza giriş yapıp profilinizi tekrardan aktif edip gün yüzüne çıkarana dek . Eğer instagram dondurmayı veya dondurduğunuz instagram hesabını açmayı planlıyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek en güvenli yoldan instagramınızı dondurabilir veya dondurduğunuz bir kişisel hesabınızı tekrardan aktif duruma getirebilirsiniz .

Instagram hesabınızı istediğiniz zaman istediğiniz nedenlerden dolayı dondurmak isteyebilirsiniz. Instagram hesabınızı dondurmak için bilgisayardan Instagram hesabınıza giriş yapınız. Girişinizi yaptıktan sonra profilinizdeki Profili Düzenle butonuna basınız. En altta Hesabımı Geçici Olarak Kapat butonunu göreceksiniz.

Hesabımı Geçici Olarak Kapat butonuna basınız. Yeni açılan sayfada size neden hesabınızı kapatmak istediğinizi ve şifrenizi yazmanızı isteyecektir. Hesabı Geçici Olarak Kapat butonuna bastığınızda sizden onay isteyecektir. Onayın ardından hesabınız dondurulmuş olacaktır. Ayrıca siz tekrardan hesabınıza giriş yapacağınız süre içerisinde hesabınız, gönderileriniz, beğenme sayılarınız ve yorumlarınız da gizli kalacaktır.

Eğer hesabınızı tekrardan aktif hale getirmek istiyorsanız kullanıcı adınızı ve şifrenizi unutmamanız gerekmektedir. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi doğru girdiğiniz zaman hesabınız aktif olacaktır. Dondurmuş olduğunuz hesabı 24-48 saat aralığından sonra aktif hale getirebilirsiniz. Dondurduğunuz hesabınıza hemen giriş yaptığınız zamanda size kullanıcı adı ve parola yanlış uyarısı verebilir.

READ  Instagram’da Etiket Kullanımı Nasıl Olmalı ?

Bu tarz Instagram hakkında bilgi sahibi olmak için diğer makalelerimizi okumayı ve arkadaşlarınız ile paylaşmayı ihmal etmeyin web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

[Toplam: 1 Ortalama: 5]
İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir